تولید نرم افزار سفارشی

You are here

سفارشی نویسی

 

برنامه نویسی سفارشی


با دادن سفارش به کلینیک یار، دقیقاً همان چیزی که در ذهنتان هست را بدست خواهید آورد

 

برنامه نویسی سفارشی

در برخی موارد مشتری درخواست امکان و سفارشی را دارد که توسط نرم افزار ارائه شده انجام پذیر نیست و می بایست تیم نرم افزاری نسبت به تحلیل و پیاده سازی این امکان اقدام نمایند.برنامه های سفارشی شامل هزینه هایی است که جهت اطلاع و آگاهی مشتریان عزیز نحوه محاسبه آن به صورت مختصر توضیح داده شده است.

 

نحوه محاسبه برنامه های سفارشی مشتری از نظر زمان و قیمت

 

مرحله تشخیص و نیاز سنجی 

در این مرحله خواسته های مشتری با انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت مقایسه و نیازسنجی می شود. در این مرحله مشتری خواسته های خود را می بایست به صورت کتبی از طریق تیکت به بخش فروش اعلام نماید تا بررسی و ارزیابی بر اساس آن صورت پذیرد.
در بیشتر مواقع برای ارزیابی و درک صحیح از درخواست مشتری جلسه ای با حضور کاربر، مسئول فنی نرم افزار، کارشناس فروش و مدیر فروش برگزار می شود. تا کاربر تمامی خواسته ها و نیازهای خود را به صورت کاملاً شفاف توضیح دهد و هرگونه سوال و جواب انجام پذیرد تا کاملاً مشخص شود که سفارش مشتری چیست.
پس از آن واحد فروش با بررسی درخواست مشتری و تطبیق با محصولات شرکت، درخواست را به عنوان یک درخواست سفارشی تشخیص و جهت اعلام زمان اجرا و پیاده سازی به واحد نرم افزار ارسال می نماید. 
مدیربخش با بررسی درخواست مشتری و با توجه به برنامه های واحد نرم افزار و تعیین نیرو های تحلیل، برنامه نویسی و کنترل کیفی جهت اجرای برنامه سفارشی مشتری، مدت زمان اجراء و زمان نهائی تحویل پروژه را به واحد فروش اعلام می نماید. 
قابل ذکر است که این زمان اعلام شده توسط تیم نرم افزار، خواسته های فعلی مشتری بوده و چنانچه پس از شروع کار، مشتری خواستار منتفی شدن بعضی از نیازهای درخواستی گردد، متأسفانه این امکان وجود نخواهد داشت.
بنابراین زمان و هزینه اعلام شده به کاربر فقط برای نیازهای حال حاضر ایشان بوده است و چنانچه کاربر بخواهد موارد درخواستی را بیشتر از موارد مطروحه افزایش دهد مستلزم وقت و هزینه بیشتر خواهد بود. شایان ذکر است تیم تحلیل در خصوص برخی تغییرات جزئی انعطاف پذیر خواهد بود.



عوامل دخیل در تعیین قیمت سفارشات

انجام پروژه سفارشی برای شرکت هزینه بر است و هزینه هایی را به شرکت تحمیل می نماید که از دید بسیاری از کاربران پنهان مانده است. برای نهایی شدن یک پروژه مواردی دخالت دارد که در زیر به آن اشاره شده است.

  • هزینه حقوق و دستمزد کارشناسان
  • هزینه های اداری شرکت شامل هزینه های مستقیم و غیرمستقیم، اینترنت، پهنای باند، آب، گاز، شارژ، تلفن ، برق، تعمیرات ، مایحتاج آبدارخانه و ...خواهد بود.
  • سود شرکت
  •  

نحوه پرداخت 

پس از بررسی زمان اجرای سفارش مشتری و مشخص شدن هزینه انجام سفارش، پرداخت مشتری به صورت زیر انجام خواهد شد: 
- 25% از مبلغ کل در هنگام عقد قرارداد دریافت می شود. 
- 40% پس از تائید مستندات پروتوتایپ (شبیه سازی) قبل از پیاده سازی توسط واحد Development 
- 35% در زمان تحویل پروژه

 

 


مشاوره و فروش

 تلفن مشاوره و فروش

  09125228704    و     02128421706

 

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر

 

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر کلینیک یار بعنوان یک سیستم یکپارچه مدیریت کلینیک با کارکرد حرفه ای توانسته است پاسخگوی تمام نیازهای کلینیک های زیبایی باشد. طراحی یک سیستم نوبت دهی کاملا حرفه ای برای اولین بار در ایران که لذت کارکردن و خدمت رسانی را برایتان دو چندان می کند. طراحی مدرن، سادگی و درعین حال امکانات فوق العاده این نرم افزار باعث محبوبیت بسیار این نرم افزار در بین کاربران سراسر کشور گردیده است. با وجود نرم افزار کلینیک یار دیگر نگران از دست دادن مشتریان خود نخواهید بود. امکان ثبت تماس و ارتباط با کالر آیدی، اتصال به قلم نوری، ذخیره تصاویر قبل و بعد از درمان، اتصال به دستگاه کارتخوان، ارسال پیامک و دریافت قطعی، کارکرد شبکه ای و امکان اتصال از راه دور، محاسبه درصد کارکرد پزشکان و اپراتورها در کسری از ثانیه، یادآوری نوبت درمان های بعدی بیمار، و ... برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید 

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر

 

 

پنل ارسال پیامک حرفه ای

 

آیا می دانستید؟

همه پیامک هایشان را می خوانند، اغلب در کمتر از 4 دقیقه بهترین و سریع ترین روش اطلاع رسانی و تبلیغات،پیامک می باشد.

با خرید هریک از نرم افزار ها ، یک پنل ارسال پیامک حرفه ای با امکانات بی شمار دریافت می دارید . این پنل از طریق وب سرویس به نرم افزار متصل بوده و در هریک از قسمتهای نرم افزار قابلیت ارسال پیامک برای مشتریان وجود دارد.

اپراتورهای تلفن همراه

image01
نرم افزار مدیریت کلینیک دندانپزشکی

"با وجود این نرم افزار، شما از حجم انبوهی از پرونده های کاغذی رهایی می یابید و پروسه تشکیل پرونده بیمار در پاسی از ثانیه میسر می گردد. گزارش های مالی متنوع از حساب بیماران و پزشکان و لیست بدهکاران و ارسال پیامک فقط گوشه ای از امکانات فراوان این نرم افزار کارآمد می باشد"

مطب و کلینیک

www.clinicyar.com

image01
نرم افزار کلینیک پوست ، مو و زیبایی

"تشکیل پرونده راحت و آسان و ثبت درمان های انجام شده در پاسی از زمان و گزارش های متنوع در رابطه با حساب بیماران و پزشکان کلینیک و مدیریت ارتباط با مشتری ، گوشه ای از امکانات این نرم افزار کارآمد می باشند"

مطب و کلینیک

www.clinicyar.com

image01
نرم افزار ویژه مربیان پرورش اندام

"ثبت آسان مشخصات عضو جدید و برنامه نویسی حرکات بصورت شماتیک و بسیار آسان و تعریف برنامه رژیم غذایی تنها با چند کلیک و ارسال از طریق پیامک و یا شبکه های اجتماعی برای کاربر، فقط بخش کوچکی از امکانات بی نظیر این نرم افزار می باشد"

سالنهای ورزشی

www.clinicyar.com

 

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر

درباره ما

کلینیک یار با داشتن تیمی گسترده از کارشناسان مجرب و زبده در اموری چون خدمات آی تی ، نصب و راه اندازی شبکه و اینترنت بی سیم ، خرید و فروش و تعمیرات انواع سخت افزار، مشاوره و نصب دوربین های مدار بسته ، خدمات پنل های حرفه ای ارسال پیامک و برنامه نویسی و سفارشی سازی نرم افزار های مناسب جهت امور کاری شما عزیزان ، همواره یاریگر شما خواهد بود.

راه های تماس با ما

  • دفتر مشاوره فروش : سعادت آباد ، نبش خیابان سی و یکم ، پلاک یک
  •  021-88691705  021-28421706
  • تعمیرات و سخت افزار : سعادت آباد ، میدان کتاب ، خ کوهستان ، پلاک چهارده
  • 021-22368291 021-22368292
  • به ما ایمیل بزنید : info@clinicyar.com